top of page

Sizin yolculuğunuz, sizin hikayeniz

İster kurumsal etkinlik ister bireysel veya grup seyahati olsun,
başından sonuna size özel bir deneyim tasarlıyoruz. 

Rotamız

Yunan mitolojisinde bir yarı tanrıça olarak geçen Atalante’nin Artemis’i temsil ettiği söylenir.Doğada zor koşullarda büyüdüğü için hem usta bir avcı olur hem de sıkı bir koşucu. Zorluklardan yılmayan Atalante, gücüne ve hızına o kadar güvenir ki ancak kendisini koşu yarışında geçebilen biriyle yaşamını birleştirmeyi kabul eder. 
Aynı ismi paylaştığımız Atalante gibi biz de kriz anlarında yaratıcı çözümler geliştirme becerimize, değişen koşullar karşısında harekete geçme hızımıza, sorunlarla başa çıkarken edindiğimiz deneyime güveniyoruz. 

Her etkinlik; zorlu rotalar, değişken hava durumu ve beklenmedik engellerle bir maratona dönüşebilir. MICE acentesi olarak biz kısa veya uzun mesafe, farklı parkurlarda koşmaya alışkınız.  Şirket etkinliğinin maraton kısmını biz koşalım, size varış çizgisinde zaferin keyfini çıkarmak kalsın.

Hizmetlerimiz

Uçak Bileti, Vize, Konaklama

 • Tüm havayollarının biletleme işlemleri

 • Kurumsal ve bireysel uçuş rezervasyonları

 • Vize danışmanlık hizmetleri

 • Kurumsal ve bireysel otel rezervasyonu

 • Etkinlik konaklama hizmetleri

MICE Hizmetleri

Dünyanın her yerinde konseptinize uygun motivasyonel gezi, toplantı, etkinlik, lansman yapıyoruz. Marka hikayenize ve bütçenize uygun etkinlikler hazırlıyoruz.

 • Kurumsal etkinlik yönetimi

 • Profesyonel etkinlik planlaması

 • Konferans organizasyonu

 • İş toplantısı planlaması

 • Teşvik seyahat programları

 • Fuar planlama hizmetleri

Exclusive Turlar

Nereye gitmek istediğinizi söyleyin gerisini bize bırakın. Dilerseniz destinasyonu da biz buluruz, siz seçim yapmakla uğraşmazsınız.

 • Destinasyon seçimi ve içerik planlaması

 • Grup seyahatleri

 • Bireysel seyahatler

Hikayemiz

Atalante, resmi olarak 1991'de kurulsa da hikayesinin başlangıcı 1980'e kadar uzanıyor. Markanın kurucularından Kürşad Erdem, o tarihte Boğaziçi Üniversitesi’nde öğrenciyken Erenköy’den okula 3 araç değiştirip bir yokuş çıkarak ulaşabiliyor. Bu böyle olmaz, diyerek kolları sıvıyor ve Ulusoy firmasıyla anlaşıyor. Kıtalar arası yolculuk planlamaya ilk böyle başlıyor. 94 öğrenci ile günde 1 gidiş dönüş olarak başladığı servis, birkaç yıl içinde okulun dörtte birini taşır duruma geliyor. Aynı yıllarda ilk uzun yolculuğuna çıkıyor. Arkadaşlarıyla önce Hindistan’a uçakla gidiyor, oradan 18 saatlik bir otobüs yolculuğuyla Nepal’a varıyor. Sonrasında da ne ulaşımın zorluğu ne konaklama koşulları ne de tatsız sürprizler onu seyahat etmekten asla alıkoymuyor. Mutlaka görülmesi gereken yerler listesindeki pek çok yeri görmüş olsa da hadi gidelim derseniz hemen plan yapmaya başlıyor. Antartika veya Paskalya Adası gibi dünyanın en zor ulaşılan noktalarına gidip Bermuda Şeytan Üçgeni’nde kaybolmadan dönebilir. 
 
Onun seyahat merakı ve macera tutkusu, Atalante’nin de damarlarında dolaşıyor. Budapeşte’de bir müzede lansmandan, tapınakta bir galaya veya Afrika’nın ücra bir noktasında şampanyalı kahvaltıya müşterilerimize farklı lokasyonlarda benzersiz deneyimler sunuyoruz. Büyük köklü firmalardan küçük butik işletmelere her markanın hikayesine özel etkinlikler tasarlıyoruz.

Maratona hazırlanmak için önce sizi biraz tanıyalım

Markanızla ve planladığınız etkinlikle ilgili bilgileri aldıktan sonra hazırlıklarımızı yap size en kısa sürede önerilerimizi sunalım.

İletişim Bilgileri

Lokasyon:

Mesajınız alınmıştır.

En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

bottom of page